Новости

Мода и убавина

Костум со бермуди – Водечки тренд за оваа сезона

Бермудите се еден од главните трендови оваа сезона. На високите девојки им одговараат пократки шорцеви.
Можете да изберете од различни опции – црна или беж, монохроматски варијанти во светли бои, па дури и со дезен.

Бермудите најдобро одговараат со ниски чевли или сандали со ниски потпетици, како и со мокасини, но секако н би ја исклучие можноста и за висока класична попетица.

Евротип
SNBROKER
To Top