Новости

Мода и убавина

Кошулата како модно парче за во секоја пригода!

Изгледа дека на ова модно парче, никогаш нема да му ,,застане модата”. Во различни бои, шари, принтови, везови, кошулата е нешто што навистина можете да го комбинирате со се.

Истото во комбинација со фармерки, веднаш раскажува за една кежуал пригода во која не треба да бидете премногу софистицирани, па истата без разлика на пораката што може да ја нуди (на пример иако таа изгледа наменета само за во вечерни пригоди), може да се комбинира и со фармерки. Погледнете ги нашите предлог идеи и имајте го ова секогаш ,,Ин” парче облека кое е задолжителен адут особено во моменти кога не знаете што да облечете.

Евротип
Евротип
To Top