Новости

Мода и убавина

Кралицата Летиција во гламурозни чевли направени по нејзина наредба

Кралицата Летиција не престанува да воодушевува, па на извесен настан, повторнп се истакна од толпата со нејзиниот моден избор.

Оваа убавица носеш зелен комплет кој го надополни со бел мантил на Фелипе Варела, што долго време е во нејзиниот плакар, а ги „рециклира“ и чевлите.

И како да не би ги носела повторно кога се толку гламурозни и направени по нејзин вкус. Имено, таа носеше металик финиш штикли со отворена потпетица потпишана од шпанскиот бренд Magrit.

Првиот пат Кралицата беше видена во нив во 2021 година на доделувањето на Меѓународните новинарски награди.

Евротип
SNBROKER
To Top