Новости

Мода и убавина

Коп топ – Ова модно парче е ИН секое лето

Кроп топот повторно е хит и оваа сезона и си го зеде пиедесталното место меѓу трендовите.

Овој модел е одличен за кежуал варијантите како најпопуларно „ит“ парче кај модните блогерки кои веројатно се повеќе се покажуваат како главни носители на најновите трендови.

Во различни бои, принтови, монохроматски иглед, пуф ракави, големо или мало деколт, ова е одличен стилски избор за дооформување на совршена стилска комбинација.

Погледнете ја нашата галерија и подгответе се за летен шопинг по нашите продавници кои со задоволство ќе ви го понудат кроп топот како најлесна, ефектна и хот варијанта за жешките денови во лето 2022.

Евротип
SNBROKER
To Top