Новости

Мода и убавина

Лаванда и зелено – совршена комбинација за стилски урбан изглед

Би го финиширале денот со совршен предлог комбинација на бои. Стаува збор за зелената боја и лавандата како пристоен претставник на лилавата.

Комбиницијата е дозволена во секој стил. Дали сте од оние кои повеќе се ориентираат кон деловниот или повеќе преферирате романтични и кежуал комбинации на здолништа и блејзери на пример. Без разлика што и да одберете, ќе изгледате феноменално. Разбудете ја пририродата и вратете ја енергијата преку овој моден избор кој ќе ве направи урбана и модерна дама.

GOLD
To Top