Новости

Мода и убавина

Летен и колоритен маникир – Тренд за ова жешко лето 2021

Смели опции и невообичаени решенија за уметност за нокти. Нешто што ќе го одбележи модерниот маникир за ова лето 2021.

Украсите со пердуви и цветните примероци,фигурите, печатите и цртањето на ноктите некако згаснува ова лето. Наместо тоа популарни се сите бои, колоритниот изглед кој сооддејствува на аутфитот и едноставноста без многу помпезност и екстравагантност.

Евротип
Евротип
To Top