Новости

Мода и убавина

Лејди Гага – Се посовршена и во поглед на модниот изглед

За времетраењето на промоцијата на филмот ,,The house of Gucci”, во Лондон, Лејди Гага се пеошета низ улиците и изгледа се посовршено, велат модните критичари.

Изгледа дека популарната пејачка, а сега и актерка, се повеќе се прилагодува на вниманието што го ,,кради” од очите на светот.  Оваа холивудска ѕвезда, покрај завидната, би рекле нова кариера што ја гради на филмското платно, знае да го привлече и модниот свет.

Пејачката (35) воодушеви во ледено бело волнено палто со ремен во комбинација со златни штикли и бела чанта. Погледнете ја нејзината целосна модна комбинација тука.

Евротип
Евротип
To Top