Новости

Мода и убавина

Мора да ги имате! – Тренд на чевли за есен 2021

,,Ако на жена му ги дадеш правилните чевли, таа ќе го освои светот!” – Мерлин Монро.

Чевлите се еден од најважните детали во однос на гардеробата. Со други зборови, веројатно ,,џабе” ни е дотерувањето ако немаме убави, а во случајов и тренди чевли. Кога сме кај тоа, еве какви чевли ќе носиме оваа есен.

Цветен дезен 

Чевли со животински принт

Украсни и елегантни со штрас додатоци или емитација на дијаманти

Балетанки во боја на кожа

Металик

Евротип
Евротип
To Top