Новости

Мода и убавина

Мрежа, чипка, деколте! – Црвени тоалети на Мет Гала

Меѓу импресивните изданија од годинашниот спектакл Мет Гала во Њујорк, се истакнаа и црвените тоалети.

Манакенката Карли Клос избра екстравагантна тоалета.

Убавата Карли го привлече вниманието со голите нозе, деколтето и карнелите.

Емили Ратајковски избра малку поромантичен модел на корсет.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Queenemilydaily (@queenemilydaaily)

Посебен детал беше впечатливиот цвет на рамото.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Queenemilydaily (@queenemilydaaily)

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Queenemilydaily (@queenemilydaaily)

Меган Фокс блесна во провокативен мрежест фустан.

Извор: posugar.com

Џенифер Хадсон буквално се покри под нејзината екстравагантна тоалета.

Извор: popsugar.com

Евротип
SNBROKER
To Top