Новости

Мода и убавина

Нежна убавица на тиркизниот тепих – Претставничката на Малта на Евровизија ,,го украде” целото шоу

Во бела лелеава креација, претставничката на Малта ги засени сите на тиркизниот тепих на Евровизиското претставување.

Нејзината шармантна креација, ги воодушеви сите и дефинитивно, барем во поглед на префинетоста и модниот изглед, таа е омилена кај публиката.

Инаку Ема Мускат е најуспешна музичка ѕвезда во Малта, а дали нејзината популарност ќе се зголеми, останува да видиме.

Евротип
SNBROKER
To Top