Новости

Мода и убавина

Необичен избор на модели за венчаници – Бидете уникатна на најубавиот ден

Доколку сакате да излезете од клишето на т.н. princess фустани, венчаници, пробајте со нешто уникатно.

Во продолжение ви нудиме идеи за нешто токму такво, нетипично и единствено. Овие креации не ги следат слепо трендовите и се одлична инспирација.

Софистициран избор и костими со панталони во бела боја. Едноставност, класика, а сепак уникатност. Погледнете ја нашата галерија подолу во текстот.

Евротип
SNBROKER
To Top