Новости

Мода и убавина

Не е некоја новина, но трендот што се враќа, ни се допаѓа!

Фустани, кроп топ и маички со отворен грб беа тренд од пред неколку години, но ова лето тој се враќа на голема врата.

Во романтични комбинации, овие модели се освежителен крој кој би препорачале да го класифицирате во ,,must have” полицата на вашиот плакар. Нам ни се допаѓаат и не шармира нивниот ,,come back”.

Евротип
Евротип
To Top