Новости

Мода и убавина

Никол Кидман во модна комбинација во која изгледа совршено и секси

Актерката Никол Кидман е полна со изненадувања! Навикната на црвени теписи и ултра шик фотографирање, таа сега предизвика сензација со лежерни, но секси фотографии со проѕирен горен дел.

Оваа сабота, актерката на својот Инстаграм профил сподели неколку фотографии од нејзиното последно снимање за брендот Омега со своите следбеници. На фотографиите Никол Кидман е облечена во опуштена комбинација, но проѕирната црна кошула го украде шоуто.

Евротип
SNBROKER
To Top