Новости

Мода и убавина

Ниски чевли за матурската прослава? – Зошто да не

Нема ништо полошо од тоа кога една вечер толку важна како кога ја прославувате матурата, ќе ви се расипе поради неудобните чевли. Можеби штиклите од 12 сантиметри не се најдобрата идеја, па затоа најдовме некои од најубавите рамни сандали кои можете да ги најдете во продавниците.

Најдобро од сè е што ќе можете да ги носите по прославата со различни комбинации на облека, а во нив секогаш ќе изгледате елегантно и тип-топ средено каде и да одите.

Ниски чевли за матурската прослава? – Зошто да не! Погледнете подолу во нашата галерија и размислете околу оваа варијанта.

 

Евротип
SNBROKER
To Top