Новости

Мода и убавина

Новогодишни фризури за неколку минути: Брзи подготовки, а изгледаат како да сте со часови на фризер

Новата година штотуку пристигна, а како што обично се случува, покрај тоа што е важно со кого ќе ја поминеме, секако важно е и што ќе носиме, но и каква фризура ќе имаме.

Некои дами често добро планираат однапред како точно ќе изгледаат во најлудата ноќ, додека некои оставаат се за последен момент.

Без разлика дали веќе имате идеја за фризура или само ја барате и дали планирате да одите на фризер или планирате сами да ја направите, ви даваме неколку идеи за брзи и празнични фризури.

Се обидовме да избереме фризури кои се одлични за оние со долга коса, но и за оние со кратка коса. Погледнете ги видеата во продолжение од кои се надеваме дека ќе „украдете“ идеја што ќе можете да ја остварите.

 

Евротип
SNBROKER
To Top