Новости

Мода и убавина

Оваа боја е број еден летово, или барем кај нас така изгледа!

Бутиците преплавени со зелено! Прегледувајќи низ моделите во нашите продавници, зелената дефинитивно е „number one color“ за ова лето.

Како таков хит, можете да ја видете и во кежуал и попрефинети варијанти. Зелената ја видовме на кошулите, панталоните, фустаните, шорцевите, комбинизоните, па дури и во аксесоарите. Чантите, чевлите, сандалите.

Погледнете фотки и инспирирајте се за лето во кое со помош на оваа боја ќе внесете дополнително расположение и свежина во жешките денови.

Евротип
SNBROKER
To Top