Новости

Мода и убавина

Овие чизми се најпопуларни за есен 2021

Додека некои ги фалат колку се удобни, модерни и можат добро да се комбинираат со сите други парчиња облека, други не ја пропуштаат можноста да го изразат своето незадоволство тврдејќи дека се непривлечни.

Тие беа популарни неколку сезони, и се на самиот врв и оваа есен: чизмите се еден од водечките трендови оваа сезона, а подолу можете да видите неколку фантастични начини на кои можете да ги комбинирате.

Извор:minimagazin.info

Евротип
Евротип
To Top