Новости

Мода и убавина

Овој модел на панталони ќе биде повторно во мода

Актуелизирањето на пантолоните со висок струк кои шират од под половината, веќе се случува и овој модел се повеќе можете да го видите по излозите.

Пролетниот хит, несомнено го доживува својот ,,come back” кој беше одамна заборавен од страна на тренди девојките. Истите се преферираат во кежуал варијанти претставени во џинс и останати лесни материјали, но можат да се носат и како елегантни и класични модели за во посвечените пригоди.

Евротип
Евротип
To Top