Новости

Мода и убавина

Предимензионирани ракави – апсолутен хит и во оваа сезона!

Предимензионираните ракави ги гледавме ланската сезона на блузи, блејзери и кошули. Оваа мода се продолжува и ваквиот аутфит ќе биде сеуште во тренд.

Доста впечатливи, ударни и како и секогаш, од своја страна модата раскажува приказна, овој пат нагласувајќи ја моќта на женската сензуалност.

Евротип
Евротип
To Top