Новости

Мода и убавина

Предлог есенско романтично модно парче: Плетени блузи со цветни везови

Плетените блузи и џемпери се апсолутен хит оваа есен, а додатокот со везени цветни форми го прави овој модел уштепоромантичен, токму како што и прилега на ова годишно време.

Ова модно парче, претставник на сезонава, може да го комбинирате со кежуал фармерки или пантлони со висок струк.

Евротип
SNBROKER
To Top