Новости

Мода и убавина

Пролетен комбинезон – Совршен избор за шик и практичен изглед

Ако сакате да додадете нешто ново во вашиот гардеробер и нешто што ќе ја одбележи оваа пролет и ќе ја направи посебна, тогаш ви предлагаме да се одлучите за ова практично и шик парче.

Комбинезонот е веќе популарен кај модните блогерки и светските брендови. Но, оваа пролет разликата во моделот кој ни се пласираше од минатите години, е во тоа што долниот дел шири од половината создавајќи ,,моден баланс” помеѓу некласичната траперка и налик на здолниште.

Што се однесува до бојата, во пролет 2021 можете да одберете каква и да посакате. Во никој случај не би погрешиле, но ние би ви препорачале да одберете силни бои наместо пастелни кои ќе го интензивираат ,,шмекот” на позитивното расположение.

Погледнете ги овие дизајни за кои сме сигурни дека ќе го заинтригираат вашето око.

Евротип
SNBROKER
To Top