Новости

Мода и убавина

Романтиччно модно парче облека што се вклопува во секоја пригода

Белата боја е симбол на нежност, деведственост, мир и чистота. Сама по себе зборува за нејзината романтична страна, а во комбинација со материјалот како на пример лен, е полн погодок за во летните денови.

Штосниот изглед на ваквата кошула, маичка или кроп топ, може да се комбинира и дополни со панталони, фармерки, мини или миду здолниште, потпетици, ниски чевли или патики. Се разбира во зависност од пригодата. Но, ние би рекле и од расположението.

Евротип
SNBROKER
To Top