Новости

Мода и убавина

Сандалки на плута за оние кои не се пронаоѓаат во ниски чевли!

Сандалките на плута се секогаш најдобриот избор штом не сакате ниски чевли или можеби апостолки.

Всушност тие се и адекватна замена за високите потпетици кои можат да создадат непријатна болка во стапалата и нозете поради нивната неудобност. Но, наместо нив, тука се сандалките на плута кои сеуште се во мода и го постигнуваат истиот ефект штом станува збор за кежуал варијанти. Погледнете ги овие модели и припремете го вашиот аутфит кој ќе му прилега на жешките денови кои не очекуваат.

GOLD
To Top