Новости

Мода и убавина

Стилски колоритни чанти – Внесете расположение во модниот избор

Во име на пролетта, колоритот, а наскоро во име и на летото. Погледнете ги овие чанти кои изобилуваат со бои, шаренило и креативни изработки над необични материјали. Веруваме дека истите, без сомнение ќе го зголемат серотонинот откако би додале малку место за ваков аксесоар во вашиот плакар. Инспирирајте се за повеќе боја и заборавете на сивите и тмурни тонови на облека. Време е за сонце, насмевка и стилска мода за пролет -лето 2022.

Можеби ова не се најактуелните предллози на големите и звучни имиња на брендовите, но ајде да бидеме како французинките за момент и да заборавиме на нивниот потпис на нашиот аутфит кој ненамерно, или не, овој пат не предлагаме да го експонираме и рекламираме на нашиот моден избор.

Евротип
SNBROKER
To Top