Новости

Мода и убавина

Стилски, урбано и женствено – Уникатни модели што воодушевуваат

Колумбиската модна дизајнерка не примами со нејзините нови модни парчиња наменети за оваа есен.

Џоана Ортиз е неизбежен бренд кој се појавува на страниците на Вог и плени со нејзината креативност, сензуалност, претенциозна женственост наменета за дамите.

Овој пат Ортиз се концентрира кон впечатлив и уникатен принт, а нејзините фустани и комбинации ги следат модните трендови на есенските бои.

Евротип
Евротип
To Top