Новости

Мода и убавина

Фармерки во улога на комбинизони за вашиот кежуал изглед!

Стариот или нов тренд на комбилизон фармерки со прерамки се повеќе се забележува низ улиците на големите метрополи.

Кежуал, удобни и модерни. Со овој модел никако не би погрешиле!

Евротип
Евротип
To Top