Новости

Мода и убавина

Чизмите ,,каубојки” – Најпопуларни оваа сезона

Инспирирани од модата на Дивиот Запад, каубојските чизми со долгогодишно искуство на модната сцена станаа неоспорна класика во гардеробата.

Токму оваа сезона тие го достигнуваат врвот на популарноста, влегувајќи во ,,тесниот круг” и конкуренција со високи и гломазни чизми со дебели топуци или потпетици.

Подололу погледнете го трендот на овие чизми и заклучете дали тие би ви биле едно од вашите омилени парчиња во оваа сезона.

Евротип
Евротип
To Top