Новости

Мода и убавина

Шаренила и афричка инспирација – Кобинизоните како задолжителен летен аутфит!

Изработки од лесни материјали, удобност, шарени и цветни принтови. Комбинизонот како ,,must have” модел повторно се препорачува летово.

Кежуал и брз избор за оние денови кога немате баш идеја што да облечете и да изгледате убаво, но и атрактивно.

Во следните редови, погледнете ги овие модели чии принтови јасно пренесуваат дека се инспирирани од (ние би рекле) афричките оази. Освежувањето, најповеќе од токму тој цветен колорит, нам ни асоцира како оаза на сред пустина. Во случајот, вие над жешкиот асвалт во ова лето!

GOLD
To Top