Новости

Мода и убавина

Шармантната Дева Касел дури поубава и од мајка и Моника Белучи во нова фотосесија

Очигледно Дева Касел ја наследила убавината од мајка и Моника Белучи која се смета за една од најубавите жени во светот.

Седумнаесет годишната убавица е во екот на популарноста и привлекува многу модни куќи, брендови и познати фотографи кои сакаат да соработуваат со неа.

Овој пат шармантната Касел, позираше во нов моден еудиторијал и тоа за фотосесијата за „Madame Figaro“, а на истата таа беше облечена во креации од модната куќа Диор.

Извор на фотографии: Google скриншот

Евротип
SNBROKER
To Top