Новости

Мода и убавина

Шик и модерен блејзер – Освежете ја модната комбинација и бидете уникатни

Блејзерот пред неколку години се искачи на топ листата на модерни парчиња штом станува збор за финиширањето на кежуал аутфитот и во т.н. улична мода.

Класичното ,,сако”, до сега беше заменувано со различни бои, рушејќи ги бариерите на црната и белата боја како стереотип.

Но, зошто да не би пробале и нешто поинакво и необично. Нешто шик и смел тренд кој не е толку познат, а во потполност би ја освежил дневната комбинација. Станува збор за блејзер во силни и интензивни бои, графити, принтови, шари. Погледнете и инспирирајте се на што да се фокусирате во вашиот следен шопинг.

Евротип
Евротип
To Top