Новости

Мода и убавина

Шминката навистина може да направи чудо – Би ја препознале ли оваа девојка без неа?

Шминкерката Валерија Воронина објавува видеа на својот профил на Тик Ток каде им пакажува на лушето дека шминката навистина може да направи чудо.

Таа за многу кратко време успеа да го привлече вниманието на своите следбеници на социјалните мрежи откако почна да објавува видеа пред и после шминкање.

Во една од нив таа успеа буквално да ги остави луѓето без коментар. Во првите неколку секунди таа го покажа своето лице без шминка, а потоа следеше магија. На видеото се појави сосема друга личност. После ова, внимавајте во кој се вљубувате, затоа што овие трансфомации се навистина возможни.

Погледнете го видеото тука.

Евротип
SNBROKER
To Top