Новости

Мода и убавина

Џинс шорцевите во поинаква должина популарни за ова лето!

До сега бевме навикнале на кратки шорцеви или можеби екстремно кратки џинс панталони кои беа хит минатите лета. Но, овој пат тие се аут, а ова модно парче облека е вистински хит за кежуал варијантите над жешкиот асвалт во ова лето.

Освен џинсот, во слична улига се и бициклистичките кои често се комбинираат со блејзер и удобна летна маичка.

Евротип
SNBROKER
To Top