Новости

Мода и убавина

Џулијан Мур во свечена тоалета на Каролина Херера блесна на црвениот тепих на Gotham Awards 2022

Се одржа доделувањето на Gotham Awards 2022 во Њујорк, а актерката Џулијан Мур беше онаа која воодушеви на црвениот тепих. Во фантастина тоалета, актерката изгледаше како грчка божица. Каролина Херера е еимето кое е потпишано зад дизајнираниот фустан.

Имено за стајлингот на Џулијан МУ, беше задолжена Кејт Јанг, која стои зад беспрекорните тоалети на Маргот Роби, Селена Гомез и други ѕвезди.

Познатата актерка со импресивна кариера уште еднаш потврди дека е вистинска стилска икона, чии изданија на црвениот тепих никогаш не разочаруваат. Така беше и овој пат кога се појави во тесен долг обвиен фустан од ванила боја, кој на совршен начин го истакна нејзиниот блескав тен и прекрасната боја на коса.

Погледнете го целосното нејзино модно издание тука.

Евротип
SNBROKER
To Top