Новости

Мода и убавина

60 Годишен модел рекламира костим за капење многу подобро од младите девојки

Како и секоја облека, така и облеката за пливање може да ви помогне да го искажете вашето најдобро паметно, разиграно, самоуверено.

Шеесетгодишната манекенка Yazemeenah Rossi беспрекорно ја докажува оваа поента во новите слики на кампањата за соработка со костими за капење помеѓу онлајн специјализираната продавница the Dreslyn и модната куќата за долна облека Land of Women.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by @yazemeenah

 

View this post on Instagram

 

A post shared by @yazemeenah

 

View this post on Instagram

 

A post shared by @yazemeenah

GOLD
To Top